Monitorowanie

Tranquini

Uruchomienie i zarządzanie wraz z monitoringiem infrastruktury lokalnej opartej o system MacOS. Wsparcie i zarządzanie działaniem IT w firmie

Acciona Nieruchomości

Zarządzanie środowiskiem IT całości polskiego oddziału oraz biur sprzedaży. Outsourcing IT w ramach administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemów FreeBSD oraz Windows Server. Wsparcie użytkowników.

Nihonjinkai

Hosting, administracja oraz development strony internetowej w oparciu o CMS Drupal. Zarządzanie serwerem poczty internetowej wraz z całością infrastruktury.

Shokokai

Hosting, administracja oraz development strony internetowej w oparciu o CMS WordPress oraz rozwiązanie custom. Zarządzanie serwerem poczty internetowej wraz z całością infrastruktury.

host247

Zarządzanie całością infrastruktury hostingowej dla firmy, administracja i zarządzanie serwerami opartymi o systemu Linux, wsparcie użytkowników.

I-PHAR

Zarządzanie całością infrastruktury i środowiska IT opartego o rozwiązania wirtualizacji oraz konteneryzacji.

e-Stoiska

Projekt będący odpowiedzią na sytuację pandemiczną, mający na celu umożliwienie osobom zainteresowanym na otrzymanie dostępu do materiałów promocyjnych podczas konferencji